Een prachtig domein om te bezoeken in Fontaine Denis

De cuvées van Domaine Collet zijn karaktervol en laag gedoseerd, een ware weergave van onze bodem, ons terroir en onze visie en filosofie.
Ontdek de unieke diversiteit van het terroir in Fontaine Denis, temidden van de wijngaarden.
Thomas en Florent zijn de negende generatie wijnbouwers van Fontaine-Denis en bewerken het domein van zes hectare, in het hart van de Côte de Sézanne, sinds 2002.
De 17 percelen vormen een fascinerend mozaïek waar de natuur gedijt. Weinig interventie, respect voor moeder natuur, geduld in de wijnmakerij en strenge kwaliteitsnormen zijn volgens de broers nodig om karaktervolle champagnes te maken die het terroir echt weerspiegelen.
Ontdek samen met ons de unieke diversiteit van het terroir van Fontaine Denis (Côte de Sézanne).
Dit mozaïek van bodems en blootstelling biedt zeldzame en ongewone nuances. Wij zorgen ervoor dat deze in de kelder tot uiting komen door middel van een zachte vinificatie in eiken vaten en tanks door middel van nauwkeurige blends.
Door vooraf te reserveren, verzeker je jezelf van een plek op de gewenste dag en tijd. Dit voorkomt teleurstellingen.
Vooral in het hoogseizoen (mei tot oktober) is het verstandig om enkele weken van tevoren je bezoek bij Domaine Collet-Champagne te reserveren. De beschikbaarheid is beperkt.
Je kunt je boeking eenvoudig annuleren via de annuleringslink in de bevestigingsmail. Tevens kun je ook je boeking annuleren in je account in het overzicht van je reserveringen. Hiervoor moet je wel een account hebben aangemaakt op dit platform.
Je kunt je boeking gratis annuleren tot een bepaalde tijd vóór de aanvang van je bezoek. De specifieke tijd wordt duidelijk vermeld op elke experiencepagina en in je bevestigingsmail.
Het volledige bedrag van het bezoek kan in rekening worden gebracht indien je te laat annuleert of niet komt opdagen (no-show). Domaine Collet-Champagne reserveert speciaal tijd voor jou om ervoor te zorgen dat je een bruisende ervaring hebt.
Je betaalt ter plaatse voor totale gemoedsrust. Boek nu en betaal bij aankomst. Je kunt betalen met contant geld, bankkaart of creditcard.
Hierdoor wordt je reservering bevestigd. Er zal tijdens de validatie geen bedrag worden afgeschreven.
2 ervaringen
Tour & proeverij
60 minuten
1 - 8 Personen