Champagne Lahaye Berthelot
Champagnehuis Lahaye Berthelot
Champagne Lahaye Berthelot is een klein familie Champagnehuis, een récoltant-manipulant (produceert eigen Champagne), gelegen op de zuidelijke hellingen van Épernay.

Tegenwoordig produceren wij, met onze 3 hectare aan wijngaarden, ongeveer 25.000 flessen. Wij respecteren onze familietraditie en om de smaak van onze Champagnes in stand te houden, werken wij geheel volgens de oorspronkelijke traditie van Champagne Lahaye Berthelot.
Onze wijngaarden liggen in de dorpjes: Vaudancourt, Mancy, Monthelon en Courcoury en onze Champagnes worden uitsluitend op ons eigen domein gemaakt en bestaan uit de druivensoorten: Pinot Meunier, Chardonnay en Pinot Noir.








We raden u aan van tevoren te reserveren omdat de beschikbaarheid beperkt is. Maar natuurlijk kunt u ook last minute boeken.
Nee, u betaalt bij het champagnehuis (contant, met bankpas, creditcard)
Ja, u kunt uw reservering kosteloos annuleren 24 uur voor uw bezoek plaats vindt * Houdt u er rekening mee dat Champagne Lahaye Berthelot u het volledige bedrag van de reservering in rekening zal brengen in geval van niet komen opdagen / geen kennisgeving van annulering of geen tijdige annulering.
U kunt via uw eigen account op de website de reservering annuleren (minimaal 24 uur van te voren voor aanvang van het bezoek) Uiteraard helpen we u graag met uw vragen door ons een e-mail te sturen naar: info@champagne-booking.com