Golden Bubbles Tour

Golden Bubbles Tour

€ 35Per Volwassene
divider
divider
€ 35Per Volwassene

Beschikbaarheid

€ 35
10-17 - € 12
0-9 - € 0
* Minimum aantal personen is 1
€ 35
10-17 - € 12
0-9 - € 0
* Minimum aantal personen is 1

De kalender wordt bijgewerkt door Champagne Mercier

Vragen?Mail het ons

Omschrijving

Kelder bezoek: 11:30 uur

Ervaar een unieke tour bij Champagne Mercier!

Neem de lift naar beneden en stap in een treintje dat je meeneemt door een deel van de indrukwekkende, 18 kilometer lange wijnkelders. Geniet onderweg van een boeiende audiotour en sluit de ervaring af met een heerlijke champagneproeverij van drie glazen Champagne.

  • 1 glas Brut Champagne
  • 1 glas Rosé Champagne
  • 1 glas Brut Réserve Champagne

Talen (audio):          

Gratis voor kinderen tot 10 jaar. 10-17 jaar is € 10,=

Info

1 - 6 <span class="text-lowercase">Personen</span>1 - 6 Personen
90 minuten90 minuten
Gratis parkerenGratis parkeren
Lift aanwezigLift aanwezig
Wi-FiWi-Fi
ToegestaanToegestaan
ToegankelijkToegankelijk
Niet toegestaanNiet toegestaan
Tour & proeverijTour & proeverij

693 reviews

Reviews laden...

N
Nathalie
5 / 5
Mooie tour en tastend achteraf
K
Kees
5 / 5
F
Fredrik
5 / 5
R
Raphael
4 / 5
The experience was very pleasant, especially learning about the history of the company and what they were able to achieve at that time. The visit to the cellars was also very interesting, although a little quick, ending of course with the tasting. While the quality was evident, the price felt a bit steep considering the tour’s duration.
Vertaal naar Nederlands
L
Lori
5 / 5
K
Katja
5 / 5
Heel interessant en goede organisatie. Proeverij super!
I
Ida
5 / 5
Heel leuke ervaring. Aangename gids en lekkere champagne!!!
P
Petra
5 / 5
Hervorragend organisiert, sehr informativ und ausgesprochen gute Champagner.
Vertaal naar Nederlands
J
Johan
5 / 5
Tof bezoek,bestaande uit infomoment ,waarbij uitleg werd gegeven over de champagne Mercier en nadien over het maken van de champagne zelf,gevolgd door een treinrit door de kelders en nadien het proefmoment van 3 champagnes.
M
Mandy
5 / 5
Een leuke ervaring bij Mercier We hebben de tour door de caves gedaan met de proeverij Je gaat met een trein door de grotten, en in eigen taal krijg je uitleg over de geschiedenis van Mercier, en het maken van champagne. Leuke tour, leuke uitleg Daarna de proeverij van 3 heerlijke champagnes gehad Met uitgebreide uitleg door de barman Daarna hebben we nog champagnes gekocht, en werden we ook bij de boutique uitgebreid geholpen bij de keuze van de champagnes die we hebben gekocht

Beschikbaarheid

€ 35
10-17 - € 12
0-9 - € 0
* Minimum aantal personen is 1
€ 35
10-17 - € 12
0-9 - € 0
* Minimum aantal personen is 1

De kalender wordt bijgewerkt door Champagne Mercier

Vragen?Mail het ons

Champagnehuizen in de buurt

Deel deze pagina